Je bekijkt de reis...
Pagina niet gevonden
De pagina die je hebt opgevraagd kan helaas niet worden gevonden. Misschien heb je het verkeerde adres ingetypt of bestaat de pagina niet meer.
Ben je op zoek naar reisverslagen van Gerrie Janssen?
- Deep South van de USA
- Voorbereiding. Aftellen is begonnen.
- Dag 1 op naar New Orleans
- Dag 2 New Orleans
- Dag 3 New Orleans
- Dag 4 - Lafayette
- Dag 5 - Natchez
- Dag 6 - Vicksburg
- Dag 7 - Memphis
- Dag 8 - Memphis
- Dag 9 - Op weg naar Nashville
- Dag 10 - Nashville
- Dag 11 - Chattanooga
- Dag 12 - Gatlinburg
- Dag 13 - Maggie Valley
- Dag 14 - Charleston
- Dag 15 - Charleston
- Dag 16 - Savannah
- Dag 17 - Savannah
- Dag 18 - van Savannah naar Quincy
- Dag 19 - Op weg naar Crestview via the beach
- Dag 20 -
- We gaan weer Down Under
- We gaan weer Down Under
- Eerste indrukken van Indonesië
- Jakarta dag 1 - vervolg
- Dag 2: Jakarta - Bogor - Bandung
- Dag 3: Bandung
- Dag 4: Bandung - Jogjakarta
- Jogjakarta - Borobudur
- Dag 6: jogjakarta - Prambanan - Solo
- Dag 7: Solo - Malang
- Dag 8: Malang
- Dag 9: Malang - Bromo vulkaan - Kaliburo
- Dag 10: Kalibaru - Lovina (Bali)
- Dag 11: Lovina - Ubud - Zuid Bali
- Dag 12 tm 15: Diwangkara Holiday beach resort
- Dag 16: Op naar Jack en Deb
- Dag 17: Oude vrienden en familie ontmoeten.
- Dag 18: Voorbereidingen voor Kerst
- Dag 19: Fietsen langs het strand en nog meer potte
- Dag 20: Nog steeds geen kerst gevoel.
- Dag 20 en dag 21: Kerst
- Dag 22: Met de trein naar Perth
- Dag 23: Dagje niks bijzonders
- Dag 24 en 25: Naar de farm in Nannup
- Dag 26 : Oudjaar
- Dag 27: Nieuwjaarsdag
- Dag 28: Pinguïneiland
- Dag 29: Er is er een jarig
- Dag 30: Nederlandse geschiedenis Down Under
- Dag 31: Paardenraces op Gloucester Park
- Dag 32: Caversham Wildlife - Sunset
- Dag 33: Afscheid van Marian en Henk
- Dag 34 en 35: Nog een nachtje slapen en dan......
- Dag 36: Sydney....here we are.
- Dag 37: Via Gran Pacific Drive naar NanTien Temple
- Dag 38: Sydney Habour Bridge en Opera
- Dag 39: Nog een dagje Sydney, we zijn er nu toch!!
- Dag 40: Blue Mountains - Katoomba
- Dag 41: Scenic World - Blue Mountains
- Dag 42: Ook aan deze reis komt een eind.
- Het zuidwesten van de USA
- Van Las Vegas via San Francisco naar LA
- We zijn er klaar voor!!!!!!
- We zijn vertrokken!!!!!
- Las Vegas - The Strip
- Op naar Happy Happy Joy Joy B&B
- Grand Canyon - Is het echt zo impossant????
- Van Valle naar Page
- Van Page naar Mexican Hat
- Van Mexican Hat naar Torrey
- Van Torrey naar Cannonville
- Van Cannonville naar Mesquite
- Van Mesquite naar Death Valley
- Van Death Valley naar Wolford Height
- Van Wolford Height naar Three Rivers
- Van Three Rivers naar Oakhurst
- van Oakhurst naar San Fransisco
- 2e dag San Francisco
- 3e dag San Francisco
- Van naarSan Francisco naar San Simeon
- Van San Simeon naar Oxnard
- We gaan naar Venice en Holywood
- Van Oxnard naar LA